O NAS OFERTA KONCERTOWA PRÓBY - ZAPRASZAMY INSTRUKTOR KAPELA
FOTOGALERIA STOWARZYSZENIE ENGLISH FACEBOOK NAPISZ DO NAS

 
 

INSTRUKTOR

      Arletta Polańska z wykształcenia jest magistrem pedagogiki specjalnej. W roku 1995 ukończyła Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny o specjalności taniec ludowy w Warszawie, organizowanym przez Ministerstwo Kultury i Sztuki oraz Centrum Animacji Kultury. W roku 2001 była uczestnikiem tygodniowego kursu “Lekcja tańca. Tańce dworskie epoki renesansu i baroku” – Sandomierz 2001, organizowanym przez Staromiejski Dom Kultury w Warszawie. Uczestniczy w cyklicznych warsztatach folklorystycznych organizowanych przez Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu.
      Od wielu lat jako instruktor prowadziła lub prowadzi zajęcia z zespołami ludowymi: Zespół Pieśni i tańca “Koźminiacy” przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Koźminie Wielkopolskim, Zespół Pieśni i Tańca “Milicz” przy Zespole Szkół Przyrodniczych w Miliczu. Współpracuje także z Zespołem Pieśni i Tańca “Przygodzice” z Przygodzic.
      Prowadzi także kursy metodyczne dla nauczycieli w zakresie: taniec ludowy elementem wychowania przedszkolnego.   Tańce narodowe w nauczaniu zintegrowanym i w przedszkolu.  Taniec towarzyski w wersji użytkowej.  Polskie tańce narodowe.  Rytm, muzyka, taniec w wychowaniu fizycznym.